در فروشگاه اینترنتی جی لایت کالای خریداری شده توسط شما به 3 روش ارسال می شود.

نحوه ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی جی لایت

1- ارسال بسته با تیپاکس : در این روش مدت زمان ارسال بسته به دست شما ، نسبت به پست در سریع ترین زمان ممکن بوده و بستگی به مسافت ارسال مبدا تا مقصد دارد که این مدت زمان در حال حاضر با توجه به موقعیت فروشگاه جی لایت نسبت به تهران و شهرهای نزدیک حدود 1 روز کاری و برای شهرهای دور حدود 2  روز کاری می باشد.

2 - ارسال با پست (پیشتاز) : این روش سریع ترین روش ارسال بسته با شرکت پست می باشد که زمان تقریبی رسیدن بسته به دست شما در شهر تهران و شهرهای نزدیک حدود 1 تا 2 روز و شهرهای دور حدود 3 روز زمان می برد.

3- ارسال با پست (سفارشی) : در این روش مدت زمان ارسال بسته به دست شما نسبت به 2 روش دیگر کندتر بوده و زمان تقریبی در تهران و شهرهای نزدیک حدود 4  و شهرهای دور حدود 5 روز می باشد. توجه داشته باشید که مزیت پست سفارشی با روش های دیگر کم هزینه بودن آن می باشد.

4- ارسال با باربری : این روش فقط برای سفارش های عمده و تعداد بالا می باشد و به درخواست مشتری با هر موسسه حمل و نقل و باربری بسته ارسال می شود.

1- توجه داشته باشید که هزینه ارسال خریدهای بالای 350 هزار تومان کاملا رایگان بوده و از طریق پست پیشتاز ارسال می شود.
2- در صورتی که سفارش شما از طریق پیک داخل شهری انتخاب شده باشد به دلیل ارسال سریع مرسوله و در اولویت قرار دادن شما هزینه پیک با هر مبلغی به عهده شما خواهد بود.