چراغ قوه آمریکایی پلیسی Olight M2X-UT Javelot

بررسی چراغ قوه پلیسی Olight M2X-UT Javelot

در این مقاله می خواهم یکی از چراغ قوه های کمپانی اولایت مدل Olight Javelot M2X-UT خیلی سریع با هم بررسی کنیم. در نگاه اول واقعا نمی توان به این سادگی ها از این چراغ قوه قدرتمند گذشت. این چراغ قوه دارای طراحی چشمگیر و پرتاب نور فوق العاده قدرتمند می باشد.

چراغ قوه آمریکایی الایت

نوع لنز

یکی از نکات بسیار خوب در چراغ قوه های Olight استفاده از لنز بسیار شفاف و تمیز با پوشش ضد انعکاس می باشد. چراغ قوه Javelot M2X-UT دارای یک رفلکتور شفاف ، صاف و بزرگ به قطر 55 میلی متر می باشد.

چراغ قوه آمریکایی الایت

رابط کاربری

Javelot M2X-UT دارای 3 حالت نوردهی است. دکمه روشن و خاموش این چراغ قوه در انتهای و بر روی بدنه قرار گرفته است و با فشردن دکمه تا انتها لامپ روشن و خاموش می شود و زمانی که تا نصف دکمه را فشار دهید حالت نوری تغییر می کند. این چراغ قوه دارای یک حافظه برای ثبت استفاده از آخرین حالت نوری در خود است و اگر آن را خاموش و دوباره روشن نمایید به صورت اتوماتیک بر روی آخرین حالت نوری استفاده شده وارد می شود.

چراغ قوه آمریکایی الایت

باتری و منبع تغذیه

در این مدل شما می توانید از دو نوع باتری استفاده نمایید. باتری لیتیوم یون از نوع 18650 و یا دو عدد باتری CR123A ، با تست هایی که بر روی این چراغ قوه انجام شده است می تواند حداکثر تا 3 ساعت در حالت روشنایی زیاد  نور دهد و سپس نور خروجی تا 65% نسبت به نور اولیه کاهش پیدا می کند.

چراغ قوه آمریکایی الایت

شیارهای خنک کننده

بر روی بدنه شیارهایی کاملا گرد و بدون لبه های تیز طراحی شده که وظیفه این شیارها انتقال گرما از لامپ LED به بیرون است تا دمای چراغ قوه را در محدوده قابل قبول نگه دارد. یک قسمت برای متصل کردن طناب که از آلومینیوم ساخته شده است در انتهای چراغ قوه قرار دارد.

چراغ قوه آمریکایی الایت

کیف نگهدارنده

یک کیف نگهدارنده برای حمل راحت تر این چراغ قوه در نظر گرفته شده است. این کیف براحتی باز و بسته می شود و از وارد شدن ضربه به چراغ قوه به خوبی جلوگیری می کند. در قسمت پشتی کیف یک گیره برای متصل کردن آن به کمر و یا کوله در قرار گرفته است.

چراغ قوه آمریکایی الایت

برای حمل و نقل آسان تر و جلوگیری از وارد شدن ضربه  یک جعبه پلاستیکی مقاوم در نظر گرفته شده تا براحتی بتوانید چراغ قوه و لوازم جانبی آن را حمل نمایید.
محتویات داخل جعبه شامل
بند نگه دارنده
2 عدد باتری لیتیوم یون CR123A
و دفترچه راهنما

چراغ قوه آمریکایی الایت

 

این پست را اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید !

پیام خود را بنویسید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.