چراغ اضطراری و انواع کاربردهای مفید آن

چراغ اضطراری و انواع کاربردهای مفید آن

به نظر شما آیا چیزی ترسناک تر از خاموشی  و تاریکی است؟ حتی اگر این تاریکی و قطع برق موقت باشد زمانی که ناگهان چراغ ها خاموش و همه جا تاریک می شود هیچ کاری نمی توانید انجام دهید . یکی از مشکلاتی که ممکن است در هنگام قطع برق پیش بیاید برخورد با اجسام و صدمه دیدن افراد است.

چرا از چراغ های اضطراری باید استفاده کنیم ؟

اما راه حل چیست ؟ چراغ اضطراری یک وسیله روشنایی برای استفاده در زمان خاموشی برق و شرایط اضطراری است که در ساختمان ها و یا مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ های اضطراری به طور معمول شامل چند لامپ رشته ای یا ال ای دی کم مصرف هستند. این وسیله در ساختمان ها ، آپارتمان های تجاری پرجمعیت ، دانشگاه ها و یا مراکز درمانی مثل بیمارستان ها در نزدیک خروجی ساختمان ها یا اتاق ها نصب می شوند.

چرا از چراغ های اضطراری باید استفاده کنیم ؟

چراغ اضطراری اگر هوشمند باشد بعد از خاموشی برق به طور خود کار روشن شده و آن محوطه تاریک را برای کاربر روشن می کند. آن ها معمولا دارای باتری شارژی هستند و برای مدت طولانی بین 8 تا 9 ساعت به طور مداوم روشنایی می دهند. شما همچنین آن ها را می توانید به خارج از منزل  برای سفر و کمپینگ به همراه خود ببرید. ودر دورهمی های تاریکی خود استفاده و آن جا را روشن کنید.

چرا از چراغ های اضطراری باید استفاده کنیم ؟

در مدل ها و نسل های جدید چراغ های شارژی اضطراری علاوه بر شارژ توسط برق شهر با استفاده از منابع تجدید پذیر مثل نور خورشید هم می توانید آن ها را شارژ نمایید . در بعضی از مدل ها پنل خورشیدی در قسمتی از بدنه فانوس و یا چراغ اضطراری قرار گرفته وبا قرار دادن آن جلوی نور خورشید و یا روشنایی روز براحتی شارژ می شوند . برای تعدادی از مدل ها هم یک درگاه شارژ جداگانه توسط کارخانه تولید کننده برای شارز توسط پنل خورشیدی قرار داده اند که باید به صورت جداگانه پنل را خریداری کنید.

چرا از چراغ های اضطراری باید استفاده کنیم ؟

کارخانه های معتبر معروفی مثل دی پی ، کامی سیف ، هامر ، پاورکینگ انواع فانوس و چراغ های اضطراری  در شکل ها و طراح ها بسیار متنوع  و با کیفیت های قابل قبول تولید می کنند. لازم به ذکر است برای حمایت از کالای ایرانی با کیفیت ، شرکت ایرانی با نام تجاری نامین نور انواع لامپ های کم مصرف خانگی و وسایل روشنایی را تولید می کند و یکی از اهداف این شرکت تولید چراغ اضطراری معتبر و با کیفیت و قابل رقابت با برندهای معتبر می باشد که تا حد زیادی موفق شده و برای حمایت از کالای ایرانی با کیفیت دو محصول NE110 و NE100 را برای خرید قرار داده ایم.

چرا از چراغ های اضطراری باید استفاده کنیم ؟

این پست را اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید !

پیام خود را بنویسید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.