عوامل کلیدی در خرید یک چراغ قوه (بخش اول)

عوامل کلیدی در خرید یک چراغ قوه (بخش اول)

فاکتورهای کلیدی در خرید یک چراغ قوه به عوامل زیر بستگی دارد.

  • نور خروجی
  • باتری و مدت زمان نوردهی
  • ابعاد و وزن چراغ قوه

محدوده قیمت چراغ قوه در بازار ایران حداقل از 10,000 تومان تا حداکثر به 10,000,000 تومان می رسد که بهترین چراغ قوه  داخل بازار می باشد. موضوع قیمت ممکن است در ابعاد و وزن چراغ قوه تاثی چندانی نداشته باشد یعنی می توانیم چراغ قوه ای با قیمت بالا و ابعاد کوچک و جمع جور داشته باشیم و یا برعکس این موضوع اما قیمت در میزان قدرت نوردهی، نوع لامپ ، باتری و مدار الکترونیکی چراغ قوه تاثیر بسزایی دارد به طوری که در چراغ قوه های با قدرت نوردهی بالاتر لامپ های قوی تر و مدارهای الکترونیکی پیشرفته تر استفاده می شود.

باتری چراغ قوه هم می تواند تاثیر بسزایی در قیمت داشته باشد به طوری یک باتری با کیفیت می تواند انرژی بیشتری را در خود ذخیره نماید و مدت زمان بیشتری به شما نور دهد.

در خرید چراغ قوه به نکات زیر توجه نمایید.

نحوه خاموش و روشن شدن و نوع دکمه چراغ قوه است برای مثال شما شما می خواهید از یک چراغ قوه در مناطق و مکانی استفاده نمایید که سرمای زیادی وجود دارد و زمانی که می خواهید دکمه روشن و خاموش چراغ قوه را استفاده نمایید به سختی این کار را انجام می دهید و یا کاری دارید که حتما باید دستکش به دست خود نمایید و سپس از چراغ قوه استفاده کنید پس در این جا دکمه روشن و خاموش باید با دستکش هم راحت بتوان کار نمود.

آیا به اندازه کافی این چراغ قوه برای کاری که شما نیاز دارید سبک است یا نه ؟ خیلی از افراد مخصوصا در چراغ های پیشانی ، از وزن زیاد چراغ ها در مدت زمان کاری بالا رنج می برند و این موضوع باعث گردن درد و خستگی زیاد می شود که باید به این موضوع توجه بسیاری نمود.

آیا می توانید باتری آن را تعوض نمایید در هنگام خرید چراغ قوه یکی از مسائل مهم موضوع باتری است که آیا باتری را بعد از خراب شدن می توان تعویض کرد و کیفیت باتری است.

این پست را اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید !

پیام خود را بنویسید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.